O akci

Praha je městem, kde klubový život funguje svým velkoměstským stylem. Akcí je na každém kroku více než dost, každý promotér chce, aby právě ta jeho akce byla plná lidí a možná právě proto přetlak eventů způsobuje více škody než užitku. Headliner může být mnohokrát kvalitní, ale častokrát právě zle nastavený koncept večera způsobí, že i dotyčná hvězda zapadne do průměru párty.

Ne, nemyslíme si, že právě my jsme našli lék na to jak dělat věci lepší, nebo že máme patent na dobře zorganizovanou akci. Možná se v nás ozývá náročnost klasického posluchače, možná máme deficit kvalitně a rozumně organizovaného eventu. A možná i proto jsme si položili otázku: „Co jsme udělali proto, aby bylo kam ve městě chodit, neztratit se v davech turistů, případně jako promotéři se spoléhat na návštěvnost klubu, který nám zaručí, že neproděláme i poslední korunu?“

Jsme tři, máme stejné názory nejen na hudbu a máme chuť dělat něco více pro scénu, než si jen stěžovat. Chceme nabídnout více než obyčejnou párty, chceme nejen sobě dokázat, že i u nás se dají dělat menší věci ze srdce.

Komentáře

komentářů