Daniel Stefanik v dubnu na party PUSH!

Stefanik nahled

11.duben 2014 je dnem, kdy se v pražském klubu Storm uskuteční premiéra akce PUSH!, která slibuje dvě nejen hudebně nabitá pódia a především to nejaktuálnější ze světové deep – techhousové scény.

Koncept PUSH! přináší poprvé do našeho hlavního města zástupce renomovaného labelu COCOON – Daniela Stefanika, o jehož kvalitách určitě není pochyb. Už jen spojení tohoto producenta z německého Lipska a vydavatelství samotného Svena Vatha, kterým se na konci roku 2011 stal Daniel členem, zaručuje hudebně nezapomenutelný večer. PUSH! párty a Storm club v jednom vám přinášejí rezidenta známého německého klubu Distillery a člověka, jehož produkce se pravidelně objevuje v playlistech top djs světa.

Kromě Daniela bude patřit hlavní pódium PUSH! rezidentům a jejich hostům.

Také je nám velikou ctí přivítat ve Storm clubu legendární večírek pod taktovkou MUAH! crew. Právě tato parta lidí patří v našich končinách mezi krásný příklad toho, jak se dají dělat akce s myšlenkou, bez velkých řečí, nablýskaných PR zpráv, a o to víc nás těší, že zastřeší po celou noc pódium číslo 2.

Více informací, rozhovory s účinkujícími a mnoho jiných novinek vám budeme pravidelně servírovat na níže uvedeném webu nebo PUSH! facebooku.

Komentáře

komentářů